Strona główna

OSTC Global Trading Challenge 2014

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Was do udziału kolejnej edycji gry tradingowej OSTC Global Trading Challenge, która rozpocznie się już 3 marca!

 

 

 

 

 

 

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Was do udziału kolejnej edycji gry tradingowej OSTC Global Trading Challenge, która rozpocznie się już 3 marca!

Biorąc w niej udział, będziecie mogli:

-        sprawdzić się w tradingu, konkurując ze studentami z całego świata – od Kanady i USA, przez Wielką Brytanię, Hiszpanię, Portugalię, Polskę, Rumunię, RPA, Indie, aż po Singapur i Malezję!;

-        handlować w środowisku, które wiernie i w czasie rzeczywistym odtwarza to, co dzieje się na prawdziwych rynkach kontraktów futures na całym świecie i otoczenie, w jakim funkcjonują profesjonalni traderzy; naturalnie gra jest jedynie symulacją, nie dochodzi do zawarcia żadnych rzeczywistych transakcji;

-        wygrać udział w miesięcznych, płatnych stażach – obejmących uczestnictwo w profesjonalnym, miesięcznym szkoleniu dla traderów (m.in. profesjonalne szkolenia z analizy technicznej, spotkania z psychologami tradingu, szkolenia prowadzone przez największe światowe giełdy, mentoring doświadczonych managerów) oraz możliwość spędzenia kilku dni pod skrzydłami naszych Managerów;

-        dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający udział w grze podpisany przez Zarząd OSTC.

Pamiętajcie, że do gry można dołączyć w dowolnym momencie!

W każdym z miast, w którym znajduje się biuro OSTC, 5 osób, które wygenerują największy zysk w czasie gry zostanie zaproszonych na rozmowę rekrutacyjną z Managerami biura.

Gra potrwa 7 tygodni. Zapraszamy Was do uczestnictwa i rejestracji od 3 marca pod adresem: www.ostc.com/game.

 

Aby dowiedzieć się więcej, szukajcie plakatów reklamujących ją na Waszych uczelniach oraz dołączcie do nas na Facebook’u:

OSTC

OSTC Global Trading Challenge

Link to promo video