Strona główna

Podziękowania dla firmy SLG Thomas International

 Magazyn Forward nie powstałby gdyby nie nasi sponsorzy. To dzięki nim kolejne wydanie mogło trafić do rąk studentów i wykładowców. Już po raz drugi, pośród naszych artykułów naukowych ukazały się artykuły eksperckie, pozwalające spojrzeć na świat ekonomii i finansów od strony bardziej praktycznej. Pierwsze podziękowania kierujemy do firmy SLG Thomas International, dzięki której na łamach naszego czasopisma ukazał się artykuł "Pozwól swoim talentom rozwinąć skrzydła".

 

Firma SLG Thomas International w tym roku obchodzi 20 rocznicę swojej działalności w Polsce. Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

 

 

Artykuł "Pozwól swoim talentom rozwinąć skrzydła" zwraca uwagę studentów na aspekt budowania świadomości siebie. W karierze zawodowej niezwykle istotna jest znajomość swoich mocnych i słabych stron. Dzięki tej wiedzy pracownik może skupić swoją uwagę na dziedzinach, do których jest predysponowany, zamiast tracić talent na wykonywanie zadań odbiegających od naturalnie wrodzonych umiejętności. Obecnie wiele firm szuka kandydatów do pracy pod określony osobowy profil pracownika. Artykuł SLG Thomas International przybliża studentom badania pozwalające trafnie określić te obszary, których rozwój przyniesie największe korzyści w przyszłej karierze.

 

Zapraszamy do lektury artykułu SLG Thomas International "Pozwól swoim talentom rozwinąć skrzydła"