Strona główna

Informacja o Forwardzie w serwisie "Kariera w Finansach".

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego patrona medialnego, magazynu „ Kariera w Finansach” gdzie pojawiła się informacja o listopadowej premierze Magazynu Forward. Aby przejść do artykułu kliknij w poniższy link www.karierawfinansach.pl/najnowszy_forward_juz_dostepny.

 

„Kariera w Finansach” to największy  branżowy serwis kariery, dedykowany specjalistom, managerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów, konsultingu, bankowości oraz BPO/SSC.

 

Oprócz wysokiej jakości ogłoszeń o pracę. W serwisie znajdują się opisy stanowisk w poszczególnych branżach sektora finansowego. osoby planujące podnoszenie swoich kwalifikacji znajdą tam opisy certyfikatów wraz z informacjami dotyczącymi perspektyw rozwoju zawodowego oraz bogatą ofertę kursów i szkoleń z obszaru finansów. Serwis posiada również interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych.

 

Dodatkowo, na każdy rok akademicki wydawany jest przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”, w tradycyjnej, papierowej wersji. Magazyn jest dostępny w biurach karier, dystrybuowanych na targach pracy czy popularnych salonach prasowych. Obecnie na rynku dostępny jest 6. Numer, na rok akademicki 2014/15.