Strona główna

Konkurs na artykuł do Magazynu Forward no 16

 Jesteś Studentem, który chce poszerzać swoje horyzonty? Pisanie sprawia Ci przyjemność i chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Interesują Cię finanse, ekonomia, prawo, a może nowe technologie?

 

Przelej swoje myśli na papier i napisz artykuł do najnowszego numeru Magazynu Forward. Magazynu, który jest wydawany przez Studenckie Koło Naukowe Progress na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, jednak jego zasięg obejmuje całą Polskę! 

 

 Aby artykuł mógł pojawić się w Magazynie:

 

  • Wymyśl tytuł artykułu do jednego z działów: Trendy Biznesowe, Twoje Finanse, Analiza, Prawo, Edukacja i Kariera, a także Nowe Technologie.
  • Zgłoś tytuł artykułu do redakcji na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i poczekaj na potwierdzenie tematu.
  • Napisz artykuł i wyślij go na wyżej podanego maila do 25.01.2015 r. wpisując w temacie maila: ARTYKUŁ 16
  • Każdy artykuł powinien mieć opiekuna naukowego, ze stopniem co najmniej doktora. Przesyłając artykuł podaj imię, nazwisko, stopień oraz katedrę swojego opiekuna naukowego.
  • Istnieje możliwość napisania artykułu recenzowanego, taka publikacja osiąga wyższy status naukowy, istotny między innymi dla osób planujących studia doktoranckie. Więcej informacji u redakcji.
  • Przestrzegaj wymogów redakcyjnych, które znajdziesz na naszej stronie w zakładce Napisz Artykuł.

 

Czekaj na informację od redakcji czy Twój artykuł został wybrany do numeru. Jeśli tak, ukaże się on pod koniec marca 2015 roku!

 

W razie pytań pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.