Strona główna

Dzień Maklera

Firma Kursmaklerski.pl organizuje pierwszą otwartą edycję kursu maklerskiego w Łodzi. W związku z tym wydarzeniem, Studenckie Koło Naukowe Progress wspólnie z Organizatorem zapraszają na Dzień Maklera, na którym przedstawione zostaną poszczególne etapy prawidłowego przygotowania do egzaminu na MPW oraz perspektywy kariery na rynku kapitałowym. Licencja Maklera Papierów Wartościowych w dzisiejszych czasach to coś więcej niż uprawnienia do wykonywania zawodu. To klucz otwierający furtkę do pracy w wielu różnego rodzaju instytucjach finansowych, takich jak domy maklerskie, firmy consultingowe, banki oraz inne firmy inwestycyjne.

 

 

 

Spotkanie poprowadzi Jan Gaj – absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, analityk w firmie Navigator Capital, a także zdobywca rekordowej liczby punktów na egzaminie maklerskim. 


Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację. Wystarczy wysłać maila pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , w treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz Uczelnię. Do zobaczenia na Dniu Maklera!

AGENDA:
1. Kto może zostać maklerem?
2. Jak wygląda egzamin na Maklera Papierów Wartościowych (MPW)
3. Strategia i taktyka zdawania egzaminu
4. Jakie uprawnienia daje licencja MPW?
5. Perspektywy rozwoju związane z licencją MPW 
6. Jaką obrać dalszą ścieżkę rozwoju po zdaniu MPW
7. Możliwości zatrudnienia na rynku kapitałowym po uzyskaniu licencji 
8. Ile zarabia makler?
9. Podniesienie atrakcyjności swojego CV 

Miejsce: Wydział Ekonomiczno - Socjologiczny UŁ, sala T401 (IV piętro budynku T, wejście od ul. Rewolucji 1905 r. 39/41)
Data i godzina: 26-02-2015 r., godz. 11:30

Organizacja: SKN Progress
Patroni: SKN StratologAdvisor - Podatkowe Koło NaukoweSKN RainmakersKoło Nauk Aktuarialnych Politechniki Łódzkiej
Patron medialny: Magazyn Forward

 Informacje o firmie:
Firma funkcjonuje na rynku już od 2008 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych instytucji istniejących na rynku prowadzących różnego rodzaju kursy giełdowe. Prowadzimy szkolenia przygotowujące do państwowego egzaminu na maklera papierów wartościowych, kursy analityka giełdowego oraz szkolenia przygotowujące do egzaminu CFA ® Level I oraz Level II (kurs do etapu trzeciego jest w trakcie przygotowania). Nasze szkolenia prowadzimy w postaci edycji otwartych oraz szkoleń zamkniętych dla pracowników firm inwestycyjnych, domów maklerskich oraz uczelni wyższych. Częstą praktyką są także kursy indywidualne bądź w małych grupach przeznaczone dla osób nie mogących uczestniczyć w weekendowych szkoleniach.
Strona internetowa: www.kursmaklerski.pl