Strona główna

Dziesiąta edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego - rejestracja przedłużona do 8 maja

Wyjątkowy program szkoleń i płatnych, wakacyjnych staży w najbardziej znanych instytucjach i firmach to propozycja Fundacji im. Lesława A. Pagi dla młodych ludzi, którzy pasjonują się ekonomią i finansami. Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wejścia do elity świata finansów.

 

Celem Akademii Liderów Rynku Kapitałowego (ALRK) jest budowanie społeczności młodych profesjonalistów - dynamicznej, kreatywnej i skutecznej w działaniu przyszłej elity świata finansów. Projekt adresowany jest do studentów i świeżych absolwentów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności menadżerskie, poszerzyć wiedzę i przyspieszyć karierę zawodową.

 

 

- Projekt wspiera rozwój najważniejszych atrybutów lidera. Są nimi profesjonalizm, warsztat i narzędzia, etyka i wartości oraz entuzjazm. Takich ludzi potrzebujemy na rynku kapitałowym. - mówi Paweł Tamborski, Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. - Akademii przyświeca zasada: jeżeli osiągnąłeś sukces, to się nim podziel.

 

Dzięki takiemu podejściu Fundacji udaje się co roku zapraszać do współpracy najlepszych menadżerów na rynku, z którymi uczestnicy analizują największe transakcje, rozwiązują aktualne problemy spółek i ćwiczą praktyczne wdrażanie rozwiązań na konkretnych case’ach.

 

Do każdej edycji projektu zakwalifikowanych zostaje 30 uczestników. Stypendyści spędzają
2 tygodnie wakacji biorąc udział w intensywnych szkoleniach, a następnie każdy z nich odbywa płatny staż w firmie partnerskiej.

 

- Żeby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.alrk.paga.org.pl. - mówi Anna Mieleszko, Dyrektor Fundacji. - Do projektu zapraszamy ludzi z pasją, którzy inwestują w siebie i nie boją się wyzwań. Dlatego w aplikacji warto pochwalić się swoją działalnością społeczną, zainteresowaniami, także tymi pozazawodowymi, udziałem w projektach studenckich, konferencjach i szkoleniach. Warto spróbować, bo może okazać się, że ten krok zaprocentuje przyjęciem do projektu, który naprawdę zmienia życie uczestników!

 

W tym roku po raz pierwszy w ramach Akademii odbędzie się 3-dniowe forum,poświęcone współpracy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE Capital Market Leaders Forum). W spotkaniu weźmie udział także 20-tu uczestników z Ukrainy, Czech, Węgier, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii zainteresowanych problematyką szeroko rozumianego rynku kapitałowego.

 

Zgłoszenia na Akademię Liderów Rynku Kapitałowego przyjmowane są do 8 maja 2015 r. Udział w Akademii jest bezpłatny.