Strona główna

Pasja i blogowanie sposobem na zarabianie

Od dawna chcesz zostać blogerem, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie wiesz jak założyć blog i jak go promować? Zastanawiasz się czy na tym faktycznie można zarobić?

 

Jeśli odpowiedziałeś „tak” przynajmiej na jedno z tych pytań ten tekst jest dla Ciebie.

 

Jest spora szansa, że w niedługim czasie blogowanie stanie się Twoją pasją, a posty na Facebooku zamienisz na wpisy na blogu .

 

Najtrudniej jest zacząć. Bo przecież zanim przystąpisz do pisania najpierw musisz stworzyć swój blog, czyli stronę. Trzeba wykupić domenę i hosting, skonfigutować WordPressa, a przede wszystkim nauczyć się go obsługiwać. Brzmi skomplikowanie? My to wszystko zrobimy za ciebie.

 

 

- Zdecydowałem się założyć blog w Compare Yourself http://www.compareyourself.pl

 ponieważ od dawna chciałem zaistnieć w sieci, jednak ciężko jest zbudować wszystko od podstaw - wyjaśnia bloger Grzegorz Woźniak.

 

Grzegorz przystąpił do projektu w styczniu zakładając blog http://www.finansemlodegopolaka.pl

Blogowanie wciągnęło go na tyle, że wktótce założył kolejne dwa http://www.zyciowamotywacja.pl i http://www.radom-info.pl

 

Jest on jedną z blisko100 osób, która do tej pory przystąpiła do programu Compare Yourself. Projekt powstał dla tych wszystkich, którzy nie mają doświadczenia w blogowaniu. Dlatego każda nowo przyjęta osoba dostaje na start nie tylko gotowy szablon bloga, ale także komplet poradników dotyczących poruszania się po szablonie WordpPress. Nic tylko pisać.

 

Grzegorz, jak wielu innych blogerów, stara się łaczyć pasję z zarabianiem. Słusznie zakłada, że drogą do finansowego sukcesu jest tworzenie dobrych treści, a przez to budowanie własnej marki.

 

- Realizuję swoją pasję z nadzieją, że kiedyś pozwoli mi to stworzyć rozpoznawalną markę w Internecie.Współpraca z Compare Yourself pozwala mi łączyć pisanie o świecie finansów z zarabianiem na polecaniu produktów finansowych dzięki programowi partnerskiemu - przynaje wprost.

 

Przystapienie do projektu jest łatwe. Wystarczy wejść na stronę http://www.comperialead.pl/ i zarejestrować się w Programie Partnerskim ComperiaLead, a potem zgłosić się do Compare Yourself.